Chalupa PAZDERNA - Nezdice na Šumavě

              Ubytování na Šumavě pro 4 rodiny s dětmi

 

 

 

 

                                              Přijeďte si užít podzim na Šumavu !

 

 Citlivě opravená stylová chalupa na klidném místě obce Nezdice na Šumavě je připravena pro společné ubytování až 20 osob, a to ve dvou plně oddělených apartmánech s vlastním vstupem (každý má 2 samostatné ložnice a obývací pokoj s kuchyní) ideálně čtyř rodin s dětmi.

 

U chalupy je velké zastřešené sezení s kamenným krbem a udírnou, travnatá terasa s nadzemním bazénem (průměr 4.5m)  se solárním ohřevem, houpačky, pískoviště, skluzavka a další prvky pro děti.

 

Součástí chalupy je nevyhřívaná s posezením, trampolínou, šipkami, stolním fotbálkem, stolem na stolní tenis a dětským koutkem, vše odděleno od části chalupy určené k bydlení.stodola

 

Chalupa Pazderna je pro hosty je k dispozici wifi v celém objektu a okolí, TV-satelit/internet v TV.kompletně moderně vybavena,

 

Chalupa se nachází na polosamotě u lesa. V okolí jsou hluboké lesy s možností sběru hub a borůvek, nedaleko teče pstruhový Nezdický potok.

 

V těsném sousedství chalupy je lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi (areál nemá umělé zasněžování a je v provozu pouze o víkendech a při dobrých sněhových podmínkách). Nedaleko chalupy je možno nastoupit na upravované běžecké stopy a v létě možno přímo od chalupy vyjet na značené cyklotrasy a vyjít na značené pěší trasy.

 

 

 

 

 

ŠUMAVA – originální produkt ®

 

Od roku 2009 jsme držiteli certifikátu k užívání značky , která zaručuje kromě kvality a jedinečnosti našich služeb spojených se Šumavou také šetrnost k životnímu prostředí.„Šumava - originální produkt“

 

 

 

 

 

Obec Nezdice na Šumavě leží 15 km od Sušice a 5 km od Kašperských Hor. Do Nezdic dojedete autem, autobusem s přímým spojením z Prahy, vlakem do zastávky Žichovice (7 km) a Sušice (15 km) s navazujícím autobusovým spojem.